Polish Virtual Sailing Club

Forum polskiej społeczności użytkowników symulatorów żeglarskich
Obecny czas: Środa, 26 Czerwiec 2024, 06:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 256 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: VSK POLSKA vs VSK SWEDEN RACE act 2
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 09:46 
Offline
Admirał

Rejestracja: Czwartek, 15 Październik 2009, 12:09
Posty: 4190
Miejscowość: Łódź
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Też się dopiszę, jeśli tylko szef uzna, że jestem przydatny.

_________________
Pozdrawiam
Adam "Egon" Cychner


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSR Club Fight
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 09:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 13 Lipiec 2009, 23:53
Posty: 4036
Miejscowość: Wawa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
ja mam TS ale tak tego nie lubie jak Skype'a....
no ale co robic...

_________________
StormIX

"I will never try to steer myself into a situation that I know might create a discussion after the race ...
any protest immediately cuts down on my social hours after the race is over."

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSR Club Fight
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 11:07 
Offline
Skiper

Rejestracja: Czwartek, 10 Wrzesień 2009, 14:17
Posty: 208
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
no chyba proste kto jest gorszy ...3 ostatnich na mecie z teamu jest zmienianych i tyle. niekoniecznie msui ich byc 3 , moze byc 2 . Troche zle jesli np ktos ma slaba dyspozycje danego dnia a plynie wszystkie wyscigi bo sie zapisal wczesniej od innych , a w pogotowiu czeka ktos z czolowki a spoznij sie tylko z zapisaniem. Mysle ze admiralicja wymysli jakas dobra zasade rotacji zeby plyneli najlepiej dysponowani danego dnia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSR Club Fight
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 11:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 13 Lipiec 2009, 23:53
Posty: 4036
Miejscowość: Wawa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Kozman ale tutaj przydatnosc dla druzyny nie musi wcale liczyc sie iloscia zdobytych punktow.
Tutaj chodzi o to aby druzyna calosciowo zdobyla wiecej punktow niz przeciwna a nie ze kazdy walczy tylko dla siebie a potem na koncu sie sumuje i wychodzi wynik. To jest ciut bardziej zlozone bo ktos sie moze naharowac np blokujac/pilnujac dolne rewiry stawki i zrobic sam mala ilosc punktow ale de facto zrobic super robote bo uniemozliwi zdobycie punktow niebezpiecznym/szybkim graczom z druzyny przeciwnej. Wiec same wyniki kto ile punktow zdobywa w vsr fight nie sa tutaj jedyna wykladnia.

No chyba zeby ktos regularnie przywozil same doly...

_________________
StormIX

"I will never try to steer myself into a situation that I know might create a discussion after the race ...
any protest immediately cuts down on my social hours after the race is over."

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSK POLSKA vs VSK SWEDEN RACE act 2
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 12:41 
Offline

Rejestracja: Sobota, 7 Listopad 2009, 16:00
Posty: 3410
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
ryh00 napisał:

proszę o nie odpowiadanie w tym wątku tylko TUTAJ



ludzie, czytać;D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSR Club Fight
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 13:25 
Offline

Rejestracja: Sobota, 7 Listopad 2009, 16:00
Posty: 3410
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
zenont napisał:
pohuku napisał:
Zenont ma zwolnienie

Ku chwale Ojczyzny, zrobię jeszcze jedno podejście do tego ustrojstwa :)


postaraj się Zenont postaraj ;) na prawdę dużo pomaga w komunikacji i nie wychodzi taki babol jak ostatnio mi zrobiłeś :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSK POLSKA vs VSK SWEDEN RACE act 2
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 13:36 
Offline
Skiper

Rejestracja: Sobota, 30 Styczeń 2010, 23:41
Posty: 139
Miejscowość: polska
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Zgłaszam się na rezerwe :o


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSR Club Fight
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 13 Styczeń 2010, 22:40
Posty: 3757
Miejscowość: Gliwice
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
kozman napisał:
no chyba proste kto jest gorszy ...3 ostatnich na mecie z teamu jest zmienianych i tyle. niekoniecznie msui ich byc 3 , moze byc 2 . Troche zle jesli np ktos ma slaba dyspozycje danego dnia a plynie wszystkie wyscigi bo sie zapisal wczesniej od innych , a w pogotowiu czeka ktos z czolowki a spoznij sie tylko z zapisaniem. Mysle ze admiralicja wymysli jakas dobra zasade rotacji zeby plyneli najlepiej dysponowani danego dnia.


Na pewno nie może być tak, że 3 najgorszych do zmiany ! Ja jak 1995 zdobywaliśmy złoty medal DMP, nie byłem wyżej niż 5 na 8 startujących a robiłem większą robotę, niż koledzy którzy wygrywali wyścigi :) Np. ja nie wpuszczałem nikogo przy statku a na 5 sek. do startu, ustępowałem kolegom miejsca którzy jechali już na pełnym gazie :) Już gdzieś pisałem, że zmiany trzeba robić ze wzgledu na obserwację jak sobie kto radzi (jakie błedy popełnia) itd.

_________________
W życiu, piękne są tylko chwile !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSR Club Fight
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 15:21 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 9 Sierpień 2009, 21:19
Posty: 2205
Miejscowość: Haro/Grudziądz
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Dokładnie, jest jak pisze Stempel, szkoda że nie miałeś okazji zobaczyć naszego pierwszego pojedynku, okazało się, że np POHUKU dopływając ostatni odwalił kawał dobrej roboty dla drużyny, mimo że on nie zdobył pkt dla nas, to dzięki jego manewrowi 5 naszych pojechała do przodu a Szwedzi stanęli. Tak samo ja w 3 wyścigu dojechałem 11, płynąłem 6 obok mnie był Kefas i cała ósemka Szwedów, wywieźli mnie, ale za to rozdałam im aż trzy kary, wcale nie naciągane, dzięki czemu nie mieli szans na dogonienie naszej czołówki, niestety nie da się jasno określić kto jest gorszy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: VSR Club Fight
PostWysłany: Piątek, 5 Listopad 2010, 15:40 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Artur napisał:
Dokładnie, jest jak pisze Stempel, szkoda że nie miałeś okazji zobaczyć naszego pierwszego pojedynku, okazało się, że np POHUKU dopływając ostatni odwalił kawał dobrej roboty dla drużyny, mimo że on nie zdobył pkt dla nas, to dzięki jego manewrowi 5 naszych pojechała do przodu a Szwedzi stanęli. Tak samo ja w 3 wyścigu dojechałem 11, płynąłem 6 obok mnie był Kefas i cała ósemka Szwedów, wywieźli mnie, ale za to rozdałam im aż trzy kary, wcale nie naciągane, dzięki czemu nie mieli szans na dogonienie naszej czołówki, niestety nie da się jasno określić kto jest gorszy

boja była przypadkowa troche ale w czwartym sie narobiłem jak wół choc to nie było tak spektakularne jak tratwa na boi ,pilnowałem chyba z trzech i cały czas im przeszkadzałem co przyniosło efekt a później na spinie woziłem się z Yokko aby go trochę spowolnic a dopiero później sie skoncentrowałem aby go wyjechać co się nie udało bo wiadomo,że jest dobry ale co mu krwi napsułem to szkoda gadać no i przyjechał chyba 7 jako pierwszy ze Szwedów a ja zaraz za nim :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 256 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Site by Egon © 2011 Polish Virtual Sailing Club
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3