RC 28

VSC-POL Icon Polish Virtual Sailing Club - aktualności

Egon wygrywa regaty Team League - Man of the Season 8

2017-09-22 00:00:01

W dniu 21 września odbyły się regaty podsumowujące poprzedni sezon Team League. Wystartowali w nich najlepsi zawodnicy z poszczególnych meczów TL8.

Prawo do uczestniczenia uzyskało 6 Polaków, pojawiło się trzech: Egon, Zee, vonReuffen. Nie dopłynęli na start: Desperados, Ryh00, Piotr, Frekwencja była słaba, padł serwer, zdarzały się też rozłączenia graczy, głupie kary i generalnie nastroje były minorowe.

W pierwszym wyścigu nasi nędzni reprezentanci zajęli dalekie miejsca, łapiąc sprawiedliwe i zasłużone kary. W drugim wyścigu poszło im nieco lepiej, ale ciągle okropnie (Egon znów złapał 10-tkę). Trzeci wyścig był finałowy i podwójnie punktowany. Pecha miał Ed z All4One - wygrał dwa pierwsze wyścigi, był wielkim faworytem, a w trzecim biegu falstart, kolizja, obserwator i ostatnie miejsce w regatach... Wygrał Egon i dzięki temu zwyciężył w całych zawodach.

Drugi był vR a trzeci Balder (podobnie, jak w poprzednim roku). Zee na czwartym miejscu. Gratulacje.

Egon jest trzecim polskim Man of the Season - wcześniej ten tytuł otrzymali Vodka i Ryh00.