Polish Virtual Sailing Club

Forum polskiej społeczności użytkowników symulatorów żeglarskich
Obecny czas: Piątek, 29 Marzec 2024, 08:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Piątek, 9 Kwiecień 2010, 12:10 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Dzisiaj zaczyna sie nowy turniej miedzynarodowy ponizej link gdzie mozna sie wiecej dowiedzieć

http://www.rebelsyachtclub.com/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Piątek, 9 Kwiecień 2010, 15:59 
Offline
Skiper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 13 Wrzesień 2009, 20:09
Posty: 307
Narodowość: POL
Dzięki za info, zapisałem się. A ty też startujesz? Bo nie widziałem ciebie w spisie.

_________________
"whatever you need - you ain't gonna get, whatever you'll get - you'll get the shit."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Piątek, 9 Kwiecień 2010, 16:08 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Blom napisał:
Dzięki za info, zapisałem się. A ty też startujesz? Bo nie widziałem ciebie w spisie.

no ja już nie dam rady bo w poniedziałki nasze rankingowe a oprócz tego to z Ryhem w USC a tam terminy płynne od poniedzałku do srody a jak zauważyłeś nastepne własnie są w poniedziałek i nie dam rady ni horery jak startować w czyms takim to juz na poważnie
Poczytaj uwaznie jak protestowac to ważne!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Piątek, 9 Kwiecień 2010, 22:49 
Offline
Skiper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 13 Wrzesień 2009, 20:09
Posty: 307
Narodowość: POL
Powiem tak: OMG!!!
Poziom tych wyścigów mnie przeraził i zaszokował. Jeszcze nigdy od kiedy gram w VSK nie widziałem tylu świetnych zawodników na jednym serwerze. Wielu z nich widziałem pierwszy raz na oczy. A najlepsze jest to że wszyscy grali bardzo fair. Może również przez to że penowało się manualnie co pozwoliło uniknąć błędnych kar. Dla przykładu podam sytuację na boi gdzie kolo był pierwszy ale wjeżdżał z lewego - przepuścił flotę 10 jachtów i nie było to dla niego większym problemem. Ogólnie to jeśli popełniło się jeden mały błąd nie było zlituj - traciło się pozycję już do końca, za każdą pomyłkę trzeba było słono zapłacić. Moje wyniki to 11, 7, 8, a miałem naiwną (jak się okazało) nadzieję że chociaż raz będę w czołówce. Na 22 zawodników bodajże. Mapy były fajne, chociaż pewnie stali bywalcy tych regat już dobrze je znali. Najlepsze jest to że przed regatami były do ściągnięcia użyte mapy, tak by każdy mógł je przeanalizować.
Na prawdę życzę by poziom naszych regat dorównał kiedyś temu co zobaczyłem dziś. To były francuskie regaty i teraz wiem dlaczego Francuzi są tak wysoko w klasyfikacji ogólnej (bo ogólnie na publikach bardzo mało ich spotykam).

_________________
"whatever you need - you ain't gonna get, whatever you'll get - you'll get the shit."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Piątek, 9 Kwiecień 2010, 23:15 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Blom napisał:
Powiem tak: OMG!!!
Poziom tych wyścigów mnie przeraził i zaszokował. Jeszcze nigdy od kiedy gram w VSK nie widziałem tylu świetnych zawodników na jednym serwerze. Wielu z nich widziałem pierwszy raz na oczy. A najlepsze jest to że wszyscy grali bardzo fair. Może również przez to że penowało się manualnie co pozwoliło uniknąć błędnych kar. Dla przykładu podam sytuację na boi gdzie kolo był pierwszy ale wjeżdżał z lewego - przepuścił flotę 10 jachtów i nie było to dla niego większym problemem. Ogólnie to jeśli popełniło się jeden mały błąd nie było zlituj - traciło się pozycję już do końca, za każdą pomyłkę trzeba było słono zapłacić. Moje wyniki to 11, 7, 8, a miałem naiwną (jak się okazało) nadzieję że chociaż raz będę w czołówce. Na 22 zawodników bodajże. Mapy były fajne, chociaż pewnie stali bywalcy tych regat już dobrze je znali. Najlepsze jest to że przed regatami były do ściągnięcia użyte mapy, tak by każdy mógł je przeanalizować.
Na prawdę życzę by poziom naszych regat dorównał kiedyś temu co zobaczyłem dziś. To były francuskie regaty i teraz wiem dlaczego Francuzi są tak wysoko w klasyfikacji ogólnej (bo ogólnie na publikach bardzo mało ich spotykam).


no i widzisz jaka jest róznica , ale nie przejmuj sie bedzie lepiej musisz sie w tym opływać i bez stresu bo jak przyznasz cisnienie jest zupełnie inne :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Piątek, 9 Kwiecień 2010, 23:22 
Offline
Skiper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 13 Wrzesień 2009, 20:09
Posty: 307
Narodowość: POL
W ogóle chodzi o to że my się ścigamy na wietrze F6, oni na wietrze F5. Nie jestem do tego przyzwyczajony, to całkiem inna bajka jest.

_________________
"whatever you need - you ain't gonna get, whatever you'll get - you'll get the shit."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Sobota, 10 Kwiecień 2010, 01:41 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Blom napisał:
W ogóle chodzi o to że my się ścigamy na wietrze F6, oni na wietrze F5. Nie jestem do tego przyzwyczajony, to całkiem inna bajka jest.


a to jeszcze masz szanse spotkac wiatr f 4 :)))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Sobota, 10 Kwiecień 2010, 01:44 
Offline

Rejestracja: Sobota, 7 Listopad 2009, 16:00
Posty: 3410
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
na F3 też pływałem tutaj... ale to już dla masochistów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Sobota, 10 Kwiecień 2010, 02:06 
Offline
Skiper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 13 Wrzesień 2009, 20:09
Posty: 307
Narodowość: POL
Kiedyś włączyłem server z normalnymi trasami ale losowymi warunkami. Za którymś razem wylosowało się F3, noc, burza. Z 20 osób na starcie dopłynęły 3. To był ostatni raz gdy wybrałem losowe warunki. Istna katorka i męczarnia, tortury.

_________________
"whatever you need - you ain't gonna get, whatever you'll get - you'll get the shit."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NOWY TURNIEJ
PostWysłany: Sobota, 10 Kwiecień 2010, 09:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 13 Lipiec 2009, 23:53
Posty: 4036
Miejscowość: Wawa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
ja niedawno plynalem mecz turniejowy z kolega z NZL. wiatr F3. max co wialo to 10 wezlow i to w szkwalach. niezla jazda :)
nam sie podobalo ! ale fakt. plywac non-stop F3 to tez nie dla mnie .

_________________
StormIX

"I will never try to steer myself into a situation that I know might create a discussion after the race ...
any protest immediately cuts down on my social hours after the race is over."

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Site by Egon © 2011 Polish Virtual Sailing Club
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3