Polish Virtual Sailing Club

Forum polskiej społeczności użytkowników symulatorów żeglarskich
Obecny czas: Czwartek, 25 Kwiecień 2024, 14:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 162 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Środa, 20 Styczeń 2010, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 13 Lipiec 2009, 23:53
Posty: 4036
Miejscowość: Wawa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
chyba wiem o czym mowisz :) i ja tez nie wzialbym takiego "zwyciestwa"
ile razy juz krecilem kolko gdy dalem kare jachtowi ktory prowadzil w wyscigu a ja przez to zyskalem prowadzenie bo bylem drugi
a kara w moim odczuciu byla absurdalna lub kompletnie niemozliwa do unikniecia z powodu zachowania jachtu trzeciego ktoremu dla odmiany sie upieklo jak to zwykle bywa z rebeliantami i tanimi cwaniakami.
tyle ze jesli widzialem naprawde intencje do ustapienia. jak nie to sorry. byles 1 a juz nie jestes.

co do Euphorii to moje tylko luzne przypuszczenia. nie znam goscia nawet troche poza tym ze "z widzenia"
ale widocznie on tak ma :) moze tak wlasnie chce "zablysnac". nie wiem. a moze ma wlasnie taki "styl walki"
oprocz tego ze jest szybki.

plywanie tutaj mocno fair konczy sie czesto niestety tym ze jestes "uprzejmym losiem" i nie tylko nie robisz wynikow ale wczesniej czy pozniej zaczna to inni gracze wykorzystywac -> "eee jak sie nie zmieszcze to ten jelen i tak mnie pusci przeciez"

ja mam taka swoje liste grajkow , ktorych nie puszcze nigdy . zebralo mi sie juz...i niestety lista sie tylko wydluza.

ale i na to sa metody. po to sa SI w klubach czy na turniejach, ktore zwykle przewiduja takie sytuacje. inna kwestia czy/jak sie to udaje egzekwowac.

jakkolwiek w vsk mamy zagle, mamy wiatr, mamy przepisy to dalej jest to tylko ( dla wiekszosci niestety obawiam sie ) dalej tylko kolejna
nieco inna gra komputerowa...

tutaj jest taki material statystyczny ze glowa boli
od +60 letnich emerytow po kilkunastoletnie "dzieci-neostrady" jak w Polsce mawiamy
zdarzaja sie medalisci olimpiad a zdarzaja sie ludzie ktorzy nigdy w zyciu szota w reku nie trzymali ze o sterze nie wspomne
a bywa ze ow zawodowy scigant jest wiekszym pajaco niz teoretycznie ten co nie ma pojecia czemu jacht plynie pod wiatr ;)
a bywa ze kompletny laik w temacie rzeczywistego scigania sie jest gwiazda vsk i autorytetem chociaz w rzeczywistosco to totalny pajac
i ignorant w kontekscie przepisow. ale nauczyl sie gry jeden z drugi, odpowiednio pomanipulowal tym i owym i slawa sie rozeszla a grono podobnych
pajacow tylko dalej takim kibicuje aby sie ogrzac chocby w promykach "slawy" ;)

dorzuc do tego anonimowosc internetu i masz . jak latwo bym gburem, bezczelnym typem z cynicznymi uwagami na podoredziu
bo co takiemu zrobisz ?

_________________
StormIX

"I will never try to steer myself into a situation that I know might create a discussion after the race ...
any protest immediately cuts down on my social hours after the race is over."

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Środa, 20 Styczeń 2010, 20:05 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
StormIX napisał:

co do Euphorii to moje tylko luzne przypuszczenia. nie znam goscia nawet troche poza tym ze "z widzenia"
ale widocznie on tak ma :) moze tak wlasnie chce "zablysnac". nie wiem. a moze ma wlasnie taki "styl walki"
oprocz tego ze jest szybki. ?


to niech sie nie bierze za organizację takiej imprezy i niech nie składa nieuzasadnionych protestów jako nie zaangażowany w incydent bo po co? nikt nikomu nie pomógł ani zaszkodził chyba ,że on coś zyskał ale napewno nie prestiż :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Środa, 20 Styczeń 2010, 20:36 
Offline
Skiper

Rejestracja: Piątek, 7 Sierpień 2009, 21:37
Posty: 507
Miejscowość: Bayern
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
swoja droga to jak masz wyscig to jedziesz ile mozesz i masz w d***e innych jesli sedzia nie widzi... to tez nalezy brac pod uwage. to nie jest zabawa wbrew pozorom dla grzecznych chlopcow....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Środa, 20 Styczeń 2010, 21:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 13 Lipiec 2009, 23:53
Posty: 4036
Miejscowość: Wawa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
pohuku napisał:
to niech sie nie bierze za organizację takiej imprezy i niech nie składa nieuzasadnionych protestów jako nie zaangażowany w incydent bo po co? nikt nikomu nie pomógł ani zaszkodził chyba ,że on coś zyskał ale napewno nie prestiż :lol:

no wiesz... "prestiz" to on moze wlasnie chce pokazac w ten sposob. jacy to oni sa grozni, jak to tam "przepisowo" jest.
o to mi szlo ;)

sa turnieje gdzie 3rd party protest jest niedozwolony a tutaj dla odmiany wolno. nawet jak nie jestes bezposrednio strona.
bo posrednio to kazdy jest. ktos zachowuje sie uczciwie i kreci kare ktora dostal a ktos leci w kulki bo kumpel "dal cancela" i nie protestowal ;)

Tiger przykladowo protestowal poczatkowo kazdy lag nawet. Jak sie uparl na jednego ukrainca czy rosjanina to biedak mial non stop klopoty
bo czy lagowal czy nie to byl protestowany...Ledwo wszedl na serv i juz krzyki - lag !

i jak mowi Masi. tu juz nie ma zmiluj. czesc graczy traktuje to naprawde mega serio bo moze nic innego w zyciu na emeryturze nie pozostalo
i tylko takie osiagniecia :)

_________________
StormIX

"I will never try to steer myself into a situation that I know might create a discussion after the race ...
any protest immediately cuts down on my social hours after the race is over."

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Czwartek, 21 Styczeń 2010, 01:09 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
No i moze masz rację ale żal ich 8-) ,że psują to wszystko w tak głupi sposób majac nadzieję,że są wybrańcami :lol:
własciwie to nie wszystko tylko własne imprezy myśląc,że tak jest ok :roll:
Pozdro


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Czwartek, 21 Styczeń 2010, 07:54 
Offline
Skiper

Rejestracja: Środa, 22 Lipiec 2009, 09:45
Posty: 155
Miejscowość: Gdansk, czasami Polwysep dobrego czlowieka
Gratulacje dla wszystkich uczestników Nordic.Wytrzymaliśmy do końca:)Wyniki naszej grupy z biegu na bieg były lepsze. Czyli postęp jest.W przyszłym roku będzie lepiej.Generalnie stawka z roku na rok w vsk jest coraz bardziej wyrównana i lepsza.Nawet do dwudziestki nie jest łatwo wejść , jak widać.Możliwości protestu zostały określone w SI.Niektórzy może nadużywali tego przywileju.Ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

_________________
GG 15673092


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Czwartek, 21 Styczeń 2010, 08:24 
Offline
Kapitan Floty
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 6 Listopad 2009, 17:37
Posty: 6176
Miejscowość: W-wa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
pohuku napisał:
No i moze masz rację ale żal ich 8-) ,że psują to wszystko w tak głupi sposób majac nadzieję,że są wybrańcami :lol:
własciwie to nie wszystko tylko własne imprezy myśląc,że tak jest ok :roll:
Pozdro


Pozdro!

_________________
"1. ...2. ...3. ...4. klikam różdżką" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Czwartek, 21 Styczeń 2010, 09:28 
Offline
Grupa Wsparcia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 31 Grudzień 2009, 09:17
Posty: 826
Miejscowość: Warszawa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
HEHEHE Kefas widzę, że w podpisie cytujesz klasyka :D:D:D

Ja również chciałbym wszystkim podziękować i pogratulować udziału w NC. Mimo tego co pisaliście powyżej uważam, że generalnie turniej bardzo fajny i można się na nim sporo nauczyć. Poza jakimiś skrajnymi wyjątkami zdecydowana większość walki toczyła się w duchu "fair play" i naprawdę miło się tam pływało.
Co do wyników, to zapewne każdy miał jakieś swoje cele wyznaczone. Moim celem, było znaleźć się w pierwszej połowie zawodników no i cel udało się osiągnąć. 55 miejsce czyli ponad setka za mną więc jestem zadowolony :-)

_________________
Stay rude, stay rebel...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Czwartek, 21 Styczeń 2010, 10:32 
Offline
Skiper

Rejestracja: Poniedziałek, 7 Wrzesień 2009, 17:17
Posty: 1736
Miejscowość: Szczecin
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Witam
Pewnie,że doswiadczenie b.dobre ten wątek z Euforią to poruszyłem tak na marginesie, wiele można było się nauczyć ogólnie zawody ok.
Wszystkim gratuluję ukończenia :)
Ale i tak nie mogę zdzierżyć,że jakis "zabójca wielorybów" mnie protestował za to,że ja nie protestowałem incydentu który nie miał żadnego znaczenia :shock:
ok na tym kończę :)
Pozdro


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nordic ACC Championship 2010
PostWysłany: Czwartek, 21 Styczeń 2010, 10:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 13 Lipiec 2009, 23:53
Posty: 4036
Miejscowość: Wawa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
I ja wszystkim gratuluje udzialu i WYNIKOW w Nordic.
Jak pisal Unter postep byl widoczny z biegiem kwalifikacji.
Byly zwyciestwa, byly pudla - super !
I bardzo sie ciesze ze tak wielu z Was zdecydowalo sie wystartowac.
Jestem pewien ze to doswiadczenie zaprocentuje i to w nie malym stopniu.

pozdrawiam

_________________
StormIX

"I will never try to steer myself into a situation that I know might create a discussion after the race ...
any protest immediately cuts down on my social hours after the race is over."

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 162 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Site by Egon © 2011 Polish Virtual Sailing Club
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3