Polish Virtual Sailing Club

Forum polskiej społeczności użytkowników symulatorów żeglarskich
Obecny czas: Sobota, 22 Czerwiec 2024, 11:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 08:25 
Offline
Komisja Regatowa
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 5 Kwiecień 2010, 16:41
Posty: 1391
Miejscowość: Gdynia, JKM Gryf, Contrast Cafe
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
też mam wrażenie jazdy drużynowej szczególnie z pierwszego biegu ,gdzie klient zwany Skegią jedzie ponad lay i jeszcze ostrzy byle mnie tylko dać pena ,bo akurat prowadzę, jadąc na lewym i po odkrętce mam TWA na boję ponad 40

_________________
Image
Image
... pies wszystko rozumie i nic nie mówi, kobieta przeciwnie ..... 513 033 539

Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!
Islam jest zbrodniczą, totalitarną ideologią.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 09:12 
Offline
Admirał

Rejestracja: Czwartek, 15 Październik 2009, 12:09
Posty: 4190
Miejscowość: Łódź
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Coraz bardziej to wygląda na "Italian sailing" jak to określił Storm - to całe ETC. Ja negatywnych przygód nie miałem raczej. Poza tym, że rzeczywiście dawała tylko jedna strona.

Ostatecznie byłem 4 i 3, dwa razy za Ryh00. Jak ten facet to robi, w pierwszym biegu mnie dogonił i wyprzedził o 0,04 s. Normalnie idzie się pociąć.

Wydaje mi się, że pływałem fair (nie mam sobie nic do zarzucenia).

_________________
Pozdrawiam
Adam "Egon" Cychner


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 09:20 
Offline
Staż sędziowski
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 1 Listopad 2010, 20:33
Posty: 1094
Miejscowość: Jaworzno
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
No dobrze było, ja z Arturem jednego Włocha skanapkowaliśmy, ale później odrobił skubany.
Gratki Artur, gratki Pohu!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 09:23 
Offline
Sędzia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 17 Marzec 2010, 11:05
Posty: 1482
Miejscowość: Wwa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
ja nie mogę narzekać... w obu przypadkach byłem dobrze pilnowany przez osobistych ochroniarzy :D YoKKo i Swe 88 :D w sumie fajnie było i bez kar... choć mapa druga z wydającym non stop od startu lewym... zabiła mnie... pojechałem od komisji przekładka na lewy wszyscy na prawym jechali... miałem 2 czas startowy i chwile później pierwszy... lecz zamiast oddawać coś na prawy wydający lewy się pogłębiał... no i przed boją mnie dorwali :D

trzeba te mapy popływać, bo widać, że część osób dokładnie wiedziała co robi i do czego płynie... może będzie czas przed następną turą :D

_________________
Na serwerach znajdziesz mnie z nickiem Misiaczeq_POL...

Żyj wiecznie, baw się bajecznie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 10:13 
Offline
Kapitan Floty
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 6 Listopad 2009, 17:37
Posty: 6176
Miejscowość: W-wa
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
POL_Kefas napisał:
Moje dwie dzisiejsze sytuacje:


z Barrosa,

ze Skeggia.


Oba protesty złożone!
http://www.vskipper.com/forum/showthread.php?4859-Protest-n-07-POLKefas-vs-Barrosa*-Vsk-it

http://www.vskipper.com/forum/showthread.php?4860-Protest-n-08-POLKefas-vs-Skeggia*-Vsk-it

_________________
"1. ...2. ...3. ...4. klikam różdżką" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 10:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 13 Styczeń 2010, 22:40
Posty: 3757
Miejscowość: Gliwice
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
Traski średnie, ja byłem samotnym polakiem w grupie 3 i jak wiecie praktycznie jechałem wczoraj 3 biegi :) Wczoraj jak zwykle nie poszalałem 8 i 4 :)

_________________
W życiu, piękne są tylko chwile !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 13:28 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 9 Sierpień 2009, 21:19
Posty: 2205
Miejscowość: Haro/Grudziądz
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
mmisiaczek napisał:
trzeba te mapy popływać, bo widać, że część osób dokładnie wiedziała co robi i do czego płynie... może będzie czas przed następną turą :D

a widzisz Misiek u mnie po starcie dawał prawy, później lewy ale nie znacznie i w lewo pojechałem tylko ja, Spajda i jeden makaron, reszta poszła w prawo zgodnie ze zmianami, ale faktem jest ze nasza 3 z lewej weszła na 3 pierwszych miejscach, ale zaraz za nami był jadący w prawo ZEZ. Ja nie mam co narzekać, w pierwszym wyścigu objechałem Waldka na mecie, w drugim prawie od startu prowadziłem.
Szczególnie cieszą mnie starty, poza 2 wyścigiem w zeszłym tygodniu, za każdym razem po starcie jestem pierwszy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 13:35 
Offline

Rejestracja: Sobota, 7 Listopad 2009, 16:00
Posty: 3410
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
acychner napisał:
Coraz bardziej to wygląda na "Italian sailing" jak to określił Storm - to całe ETC. Ja negatywnych przygód nie miałem raczej. Poza tym, że rzeczywiście dawała tylko jedna strona.

Ostatecznie byłem 4 i 3, dwa razy za Ryh00. Jak ten facet to robi, w pierwszym biegu mnie dogonił i wyprzedził o 0,04 s. Normalnie idzie się pociąć.

Wydaje mi się, że pływałem fair (nie mam sobie nic do zarzucenia).


przepraszam Egon, za start do drugiego biegu. Tępię takie zachowania (w naszej flocie najczęściej pada na Zbycha ;) ), a sam się perfidnie wsoliłem. Przeliczyłem się co do prądu i tym bardziej biję się w pierś, że pomyłka nie była mała a ogromna. W konsekwencji zepsułem Ci świetną pozycję startową. Dobrze chociaż, że się od razu odłożyłem, żeby jeszcze bardziej nie psuć, ale to nic nie zmienia.

Co do wyników to mimo całkiem przyzwoitych to jestem strasznie wkurzony. W pierwszym biegu jechałem pierwszy z bezpieczną przewagą, której wystarczyło pilnować a mi zachciało się jechać na pełnym do szkwału. Dojechałem do niego, on zniknął i pojawił się drugi z drugiej strony trasy, jeszcze odkrętka i spadłem chyba na 5 miejsce. Kolosalny i idiotyczny błąd taktyczny z mojej strony. W drugim biegu natomiast zły start, jeszcze nie z tej strony, która jechała, w konsekwencji pogoń na pełnym. Udana, bo przechodzę na 2gie ale z duuuuużą stratą do 1szego. Na ostatnim pełnym jeszcze robi się nadzieja ale brak korzystnej odkrętki i udaje się odrobić tylko część strat.

Ostatecznie fakt faktem, że aby tutaj powalczyć o podium trzeba wygrywać wyścigi. Szczególnie ważne będą 2 ostatnie wyścigi (nie odrzuca się ich i są z przelicznikiem 1,5). Ja mimo równego pływania (1,3,3,2) nie mogę być zadowolony, bo lepsze byłyby np 1,8,8,1. Taki system punktowania, co zrobić;)

POL_Kefas napisał:
Moje dwie dzisiejsze sytuacje:


z Barrosa,

ze Skeggia.


jak dla mnie to w obu pen dla przeciwników.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 13:45 
Offline
Admirał

Rejestracja: Czwartek, 15 Październik 2009, 12:09
Posty: 4190
Miejscowość: Łódź
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
ryh00 napisał:
przepraszam Egon, za start do drugiego biegu. Tępię takie zachowania (w naszej flocie najczęściej pada na Zbycha ;) ), a sam się perfidnie wsoliłem. Przeliczyłem się co do prądu i tym bardziej biję się w pierś, że pomyłka nie była mała a ogromna. W konsekwencji zepsułem Ci świetną pozycję startową. Dobrze chociaż, że się od razu odłożyłem, żeby jeszcze bardziej nie psuć, ale to nic nie zmienia.


Nie ma sprawy. Jakby to było RC, to bym Cię wywiózł na OCS ;) . Ważne że dogoniliśmy w tym biegu z szarego końca na 2 i 3.

_________________
Pozdrawiam
Adam "Egon" Cychner


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ETC: Windmill Cup
PostWysłany: Środa, 16 Luty 2011, 13:46 
Offline

Rejestracja: Sobota, 7 Listopad 2009, 16:00
Posty: 3410
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
i tak powinieneś zrobić, a właściwie ja sam, widząc co się dzieje powinienem wyjechać. Tym bardziej źle się zachowałem, że sam takie zachowania piętnuję.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Site by Egon © 2011 Polish Virtual Sailing Club
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3