Polish Virtual Sailing Club

Forum polskiej społeczności użytkowników symulatorów żeglarskich
Obecny czas: Sobota, 11 Lipiec 2020, 11:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Witam sympatyków żeglarstwa :)
PostWysłany: Czwartek, 15 Styczeń 2015, 11:52 
Komisja Regatowa
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdynia, JKM Gryf, Contrast Cafe
Narodowość: POL
VSK klub: POL-VSC
W Szczecinie mieszka nasz kolega MZbyszek, znakomity regatowiec w realu, ma fajną swoją łódkę - Mantrę, ale jego już chyba tu na POL-VSC nie spotkasz, bo przekwalifikował się na czołgistę w WOT i dobrze mu tam idzie, pogadam z nim przy okazji może będzie potrzebował czasem załoganta :)

Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!
Islam jest zbrodniczą, totalitarną ideologią.

PostWysłany: Czwartek, 15 Styczeń 2015, 11:55 
Kapitan Floty
Awatar użytkownika

Mieliśmy ze 2 osoby ze Szczecina, ale przestały się pojawiać. W tym MZbyszek, sympatyczny facet.
Czasem ktoś tu szuka ludzi na wodę - ostatnio rzadziej.

Wczorajszy wynik było dobry, bo dopłynąłeś. I nawet umiałeś skasować karę :-)
Pływaj na serwerach publicznych, wpadaj na Team Speaka podczas naszych regat, a będzie postęp.

Zbych, możesz wykorzystać obrazek w dowolny sposób. Nie jest idealny, bo robiony na szybko.

PostWysłany: Czwartek, 15 Styczeń 2015, 12:03 

oczywiście nic nie ujmując Zbychowi (bo super chłop - wilk morski jak widać na autentycznym zdjęciu z czasów pierwszej wojny światowej), tylko generalizując, to ilość zwiedzonych portów nie świadczy o umiejętności żeglowania, tak jak ilość przejechanych kilometrów nie świadczy o umiejętności prowadzenia samochodu, czy ilość wypitego wina nie świadczy o byciu ekspertem w tej dziedzinie.

Po prostu jak Zbychu mówi:
Cytuj:
jak przychodzi ktoś do mnie na łódkę i mówi, że pływał na Mazurach to od razu wiem , że nic nie umie tak naprawdę
to się nóż w kieszeni otwiera. Już nie bawiąc się w żarty, to takie wrzucanie ludzi do jednego worka może być bardzo zdradliwe. Równie dobrze mogę powiedzieć, że wszyscy Niemcy to naziści, a wszyscy Warszawiacy zadufane w sobie 'pawie'. Bardzo Cię Zbyszku lubię, ale twierdzenie, że ktoś jest lepszym żeglarzem, (ba! jakieś 46 razy lepszym) TYLKO na podstawie tego, że usłyszał, że ktoś pływał gdzieś no to leTkie nadużycie;)

PostWysłany: Czwartek, 15 Styczeń 2015, 12:47 
Skiper

Miejscowość: Wellingborough
Sobi, rada kolegi z krótkim stażem w grze: warto wejść na TS na regatach i posłuchać starych wyjadaczy, zwłaszcza na Team League, tam chłopaki zdradzają wszystkie tajniki wirtualnego pływania ;) i to za darmo ;)

Do Zbycha: niebyłem nigdy na Mazurach, zaliczyłem tylko 14 portów na świecie (więcej w grze nie ma ;) ) ale chętnie zmierzyłbym się ze starym wyjadaczem w wirtualu ;) (w realu nie mam szans :( )

PostWysłany: Czwartek, 15 Styczeń 2015, 13:06 
Kapitan Floty
Awatar użytkownika

Muszę przyznać, ze kwalifikacje z Mazur na morzu się nie przydają. Na morzu zawsze będę zielony i zasłuchany w mądre słowa Zbycha.
Ale na śródlądziu też jest żeglowanie, całkiem inne. Nie ma co go dezawuować i tyle. Na regatach Ryh00 czy Egon będą dla mnie autorytetami.
A podczas włóczęgi nikt, bo mam w tym max. level i dodatkowe perki do:
- polewania,
- śpiewania,
- burłaczenia,
- kotwiczenia,
- holowania,
- pagajowania,
- marlowania,
- mycia pokładu,
- halsowania w Przeczce,
- stawiania Omegi z grzybka,
- uczenia kobiet szotmeństwa i ogólnej potulności.
Dlatego Zbychu nie przyjeżdża na nasze spotkania, o ile są na słodkiej wodzie. Boi się naszej śródlądowej mądrości.

PostWysłany: Czwartek, 15 Styczeń 2015, 15:50 
Komisja Regatowa
Awatar użytkownika

ryh00 napisał:
oczywiście nic nie ujmując Zbychowi (bo super chłop - wilk morski jak widać na autentycznym zdjęciu z czasów pierwszej wojny światowej), tylko generalizując, to ilość zwiedzonych portów nie świadczy o umiejętności żeglowania, tak jak ilość przejechanych kilometrów nie świadczy o umiejętności prowadzenia samochodu, czy ilość wypitego wina nie świadczy o byciu ekspertem w tej dziedzinie.

Po prostu jak Zbychu mówi:
Cytuj:
jak przychodzi ktoś do mnie na łódkę i mówi, że pływał na Mazurach to od razu wiem , że nic nie umie tak naprawdę
to się nóż w kieszeni otwiera. Już nie bawiąc się w żarty, to takie wrzucanie ludzi do jednego worka może być bardzo zdradliwe. Równie dobrze mogę powiedzieć, że wszyscy Niemcy to naziści, a wszyscy Warszawiacy zadufane w sobie 'pawie'. Bardzo Cię Zbyszku lubię, ale twierdzenie, że ktoś jest lepszym żeglarzem, (ba! jakieś 46 razy lepszym) TYLKO na podstawie tego, że usłyszał, że ktoś pływał gdzieś no to leTkie nadużycie;)

Rysiu, Mistrzu Ty nasz :), ja mam to sprawdzone w działaniu, że jak przychodzi człowiek z mazurskim doświadczeniem, któremu się wydaje,że zjadł wszystkie rozumy to z niego d***a a nie żeglarz będzie na morzu jak nie ma do Niego pokory. Nie trafił mi się jeszcze dobry żeglarz z Mazur i to wszystko co chciałem powiedzieć .
PS a zdjęcie jest pamiątkowe spod Cuszimy ( 1905 r ).

Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!

PostWysłany: Czwartek, 15 Styczeń 2015, 17:11 

a ile tych 'żeglarzy' Ci się trafiło, żeś taki pewny

PostWysłany: Piątek, 16 Styczeń 2015, 07:56 
Komisja Regatowa
Awatar użytkownika

ryh00 napisał:
Rysiu, Mistrzu Ty nasz, nieważne ilu, ważne, że jak dotychczas 100% osób z jeziorowym doświadczeniem, które trafiły do mnie na łódkę, było zadufanymi w sobie "miszczami żeglarstwa'', także uczulony jestem :) jakbyś był ciekaw szczegółów co potrafili odwalić to z chęcią opiszę :)

PostWysłany: Piątek, 16 Styczeń 2015, 07:59 
Komisja Regatowa
Awatar użytkownika

Sobisław wysyłam Ci na prywatną pocztę telefon do MZbyszka, gadałem z nim i potrzeba człowieka do roboty przy łódce i do pływania :) zadzwoń, umów się i dobrze się sprzedaj :) Zbychu to prawdziwy Mistrz i żeglarz z 30 letnim stażem morskim :) zaznaczam MORSKIM - powodzenia :)

PostWysłany: Piątek, 16 Styczeń 2015, 10:43 

Zbychu napisał:
ryh00 napisał:
Rysiu, Mistrzu Ty nasz, nieważne ilu, ważne, że jak dotychczas 100% osób z jeziorowym doświadczeniem, które trafiły do mnie na łódkę, było zadufanymi w sobie "miszczami żeglarstwa'', także uczulony jestem :) jakbyś był ciekaw szczegółów co potrafili odwalić to z chęcią opiszę :)

o właśnie, i tym sposobem udowadniasz mi, że się nie mylę, co do powierzchownej oceny wszystkich którzy żeglowali po mazurach z tymi Twoimi pseudo-żeglarzami. Spotkałeś paru idiotów i od razu uważasz na tej podstawie, że wszyscy którzy kiedykolwiek żeglowali po mazurach to durnie i żeglarstwo znają tylko z piratów z karaibów. Myślę, że spora część pol-vsc kiedyś tam pływała po mazurach, o wszystkich powiesz, że jesteśmy rufa, nie żeglarze :)?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników